Form Düğme

1996 yılında kurulan Form Düğme, İstanbul-Esenyurt’taki 6000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında her türlü düğme ve aksesuar üretimi ile birlikte ticaretini yapmaktadır. Birçok uluslararası markaya düğme ve aksesuar satışı yapan firmamız sektörün lider firmalardandır.

Form Düğme olarak, doğal malzemelerden yapılan düğmelerde, özellikle korozo düğmede (palmiye ağacı çekirdeği), ürün çeşitliliği ve servis kalitesi ile öncü firma konumundayız.

Korozo, Boynuz, Sedef, Kokonat, Tahta ve Deri gibi doğal malzemelerden ürettiğimiz ürünler, yüksek adetlerde ve çeşitlilikte her zaman stoklarımızda bulunmaktadır.
Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özellik, satıcı konumundan çok, müşterilerimizin bir departmanı gibi çalışarak, onlarla yakın ilişki ve güven ortamını sağlıyor olmamızdır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni modeller geliştirmek, gerekirse sezon için stok tutmak, uygun fiyatlı ürünleri dünya piyasasında araştırmak, bizi farklı yapan diğer unsurlardır.

Bunun için Ar-Ge departmanımız, günün modasına uygun yeni model ve materyal çalışmalarına ağırlık vererek, müşterilerimize her sezon yeni koleksiyon sunabilmektedir.


Firma temellerimiz hiçbir zaman değişmeyecek üç unsur üzerine kurulmuştur:

  • SÜREKLİ YÜKSEK KALİTE VE YENİLİK
  • MÜŞTERİLERİMİZE KAZANÇ SAĞLAYACAK UYGUN FİYAT POLİTİKASI
  • DOĞRU SERVİS