Tahta Düğme

Tahta düğme, Form Düğme’nin doğal düğme ailesine katılan son üyesidir.

Genel olarak doğal renklerde ve lazer desenli talep edilen tahta düğmeler, her sezon farklı model ve alternatifler ile pazara sunulmaktadır.

Korozo Düğme Modelleri ve Korozo Düğme Çeşitleri

Korozo Düğme

Korozo düğmenin en hassas aşaması tecrübeli personel gerektiren boyama bölümüdür. FORM Düğme kullandığı çevre dostu boyalar ve renk sabitleme sistemi ile buhar ve yıkamaya karşı en üst düzey dayanıklılığı elde etmiştir.

Boynuz Düğme Modelleri ve Boynuz Düğme Çeşitleri

Boynuz Düğme

Form Düğme olarak, boynuz düğme üretimlerimizi gerçek bufalo ve inek boynuzlarını kullanarak yapıyoruz

Sedef Düğme Modelleri ve Sedef Düğme Çeşitleri

Sedef Düğme

Çevre koruma standartlarına uygun olarak toplanan TROCAS, MOP, AGOYA, RIVER vs. cins deniz kabuklarından farklı kalınlık ve boylarda sedef düğmeler üretiyoruz.

Kokonat Düğme Modelleri ve Kokonat Düğme Çeşitleri

Kokonat Düğme

Kokonat Düğme Modelleri ve Kokonat Düğme Çeşitleri. Kokonat düğme üretiminin yanında FORM Düğme; toka, etiket, elçik vs. üretiminde de kokonat hammaddesini kullanmaktadır.

Metal Düğme Modelleri ve Metal Düğme Çeşitleri

Metal Düğme

Metal Düğme Modelleri ve Metal Düğme Çeşitleri. FORM Düğme stoklarında bulunan birçok model ve kaplamadaki metal düğmelerle tüm düğme koleksiyonunu eksiksiz tamamlayarak, özellikle blayzer ceketler için vazgeçilmez olan bu düğmeleri sunmaktadır.

Deri Düğme Modelleri ve Deri Düğme Çeşitleri

Deri Düğme

Deri Düğme Modelleri ve Deri Düğme Çeşitleri. Yapımı zahmetli ve uzun el işçiliği gerektiren deri düğme ve tokalar, FORM Düğme’nin en gurur duyduğu ürün grubunun başında gelir.

Polyester Düğme Modelleri ve Polyester Düğme Çeşitleri

Polyester Düğme

Polyester Düğme Modelleri ve Polyester Düğme Çeşitleri. Talepler doğrultusunda polyester malzemesinden her türlü sedef düğme, boynuz düğme, korozo düğme imitasyonu düğme ve aksesuarlar daha ekonomik üretilebilmektedir

Bakalit Düğme Modelleri ve Bakalit Düğme Çeşitleri

Bakalit Düğme

Bakalit düğmeler, içeriğindeki doğal malzeme oranının yüksekliği ve türlü desenlerde üretilebilir olması sayesinde, FORM Düğme’nin ürün yelpazesinde en hızlı büyüyen ve talep gören ürün olmaktadır

Kemik Düğme Modelleri ve Kemik Düğme Çeşitleri

Kemik Düğme

Kemik Düğme Modelleri ve Kemik Düğme Çeşitleri. Özenle toplanan bufalo ve inek kemikleri, yine aynı itina ile çalışılarak, mükemmel kalitede bir düğme haline gelmektedir. FORM Düğme kemikten de çok güzel düğmeler yapılabileceğini göstermiştir.

Tahta Düğme Modelleri ve Tahta Düğme Çeşitleri

Tahta Düğme

Tahta düğme FORM Düğme’nin doğal düğme ailesine katılan en son üyesidir. Genelde doğal renklerde, lazer desenli olarak talep edilmektedir.

Pamuk Düğme

Pamuk Düğme

Form Düğme gerçek pamuktan düğme üretebilir. Türkiye'deki yerel çiftçilerden en iyi hammaddeleri topluyoruz ve bunları fabrikamızda % 100 pamuktan üretilmiş düğmelere çeviriyoruz