Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinin bir departmanı gibi çalışan Form Düğme, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı ile önceliğini her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

 

Öncü Kuruluş

Teknolojik gelişmeler ışığında yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile öncü konumda olan Form Düğme, müşterilerine binlerce düğme modelinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Doğal ve Çevreci

Form Düğme, korozo, boynuz, sedef, kokonat, tahta ve deri gibi doğal malzemelerden günün modasına uygun, sınırsız çeşitlilikte düğme üretmektedir.

Natural

1996 yılında kurulan Form Düğme, İstanbul-Esenyurt’taki 6000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında her türlü düğme ve aksesuar üretimi ile birlikte ticaretini yapmaktadır. Birçok uluslararası markaya düğme ve aksesuar satışı yapan firmamız sektörün lider firmalardandır.

Form Düğme olarak, doğal malzemelerden yapılan düğmelerde, özellikle korozo düğmede (palmiye ağacı çekirdeği), ürün çeşitliliği ve servis kalitesi ile öncü firma konumundayız.

Korozo, Boynuz, Sedef, Kokonat, Tahta ve Deri gibi doğal malzemelerden ürettiğimiz ürünler, yüksek adetlerde ve çeşitlilikte her zaman stoklarımızda bulunmaktadır.
Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özellik, satıcı konumundan çok, müşterilerimizin bir departmanı gibi çalışarak, onlarla yakın ilişki ve güven ortamını sağlıyor olmamızdır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni modeller geliştirmek, gerekirse sezon için stok tutmak, uygun fiyatlı ürünleri dünya piyasasında araştırmak, bizi farklı yapan diğer unsurlardır.

Hakkımızda
Form Button

Düğme Çeşitlerimiz

Ar-Ge departmanımızın yeni düğme modelleri üzerinde çalışmaları ve düğme üretimine yaptığımız teknolojik yatırımlarımız sayesinde geliştirdiğimiz yenilikçi teknikler ile binlerce kalite ve modelden oluşan geniş ürün yelpazesine sahibiz.
Korozo Düğme

Korozo Düğme

Korozo düğmenin en hassas aşaması tecrübeli personel gerektiren boyama bölümüdür. FORM Düğme kullandığı çevre dostu boyalar ve renk sabitleme sistemi ile buhar ve yıkamaya karşı en üst düzey dayanıklılığı elde etmiştir.

Boynuz Düğme Modelleri ve Boynuz Düğme Çeşitleri

Boynuz Düğme

Form Düğme olarak, boynuz düğme üretimlerimizi gerçek bufalo ve inek boynuzlarını kullanarak yapıyoruz

Sedef Düğme Modelleri ve Sedef Düğme Çeşitleri

Sedef Düğme

Çevre koruma standartlarına uygun olarak toplanan TROCAS, MOP, AGOYA, RIVER vs. cins deniz kabuklarından farklı kalınlık ve boylarda sedef düğmeler üretiyoruz.

Kokonat Düğme Modelleri ve Kokonat Düğme Çeşitleri

Kokonat Düğme

Kokonat Düğme Modelleri ve Kokonat Düğme Çeşitleri. Kokonat düğme üretiminin yanında FORM Düğme; toka, etiket, elçik vs. üretiminde de kokonat hammaddesini kullanmaktadır.

Metal Düğme

Metal Düğme

Metal Düğme Modelleri ve Metal Düğme Çeşitleri. FORM Düğme stoklarında bulunan birçok model ve kaplamadaki metal düğmelerle tüm düğme koleksiyonunu eksiksiz tamamlayarak, özellikle blayzer ceketler için vazgeçilmez olan bu düğmeleri sunmaktadır.

Deri Düğme

Deri Düğme

Deri Düğme Modelleri ve Deri Düğme Çeşitleri. Yapımı zahmetli ve uzun el işçiliği gerektiren deri düğme ve tokalar, FORM Düğme’nin en gurur duyduğu ürün grubunun başında gelir.

Polyester Düğme

Polyester Düğme

Polyester Düğme Modelleri ve Polyester Düğme Çeşitleri. Talepler doğrultusunda polyester malzemesinden her türlü sedef düğme, boynuz düğme, korozo düğme imitasyonu düğme ve aksesuarlar daha ekonomik üretilebilmektedir

Bakalit Düğme

Bakalit Düğme

Bakalit düğmeler, içeriğindeki doğal malzeme oranının yüksekliği ve türlü desenlerde üretilebilir olması sayesinde, FORM Düğme’nin ürün yelpazesinde en hızlı büyüyen ve talep gören ürün olmaktadır

Kemik Düğme

Kemik Düğme

Kemik Düğme Modelleri ve Kemik Düğme Çeşitleri. Özenle toplanan bufalo ve inek kemikleri, yine aynı itina ile çalışılarak, mükemmel kalitede bir düğme haline gelmektedir. FORM Düğme kemikten de çok güzel düğmeler yapılabileceğini göstermiştir.

Tahta Düğme Modelleri ve Tahta Düğme Çeşitleri

Tahta Düğme

Tahta düğme FORM Düğme’nin doğal düğme ailesine katılan en son üyesidir. Genelde doğal renklerde, lazer desenli olarak talep edilmektedir.

Pamuk Düğme

Form Düğme gerçek pamuktan düğme üretebilir. Türkiye'deki yerel çiftçilerden en iyi hammaddeleri topluyoruz ve bunları fabrikamızda % 100 pamuktan üretilmiş düğmelere çeviriyoruz

DİĞER HABERLER